چاپ بروشور

بروشور اغلب یکی از ابزارهای‌ تبلیغات در سازمان‌های مختلف است که در انواع دو لتی تا پنج لتی بر روی انواع کاغذ در مدل‌های مختلف با روکش‌های متنوع چاپ می‌گردد.

دستگاه های چاپ بروشور

چاپ بروشور مانند سایر محصولات چاپی بایستی در چاپخانه‌های معتبر و زیر نظر افراد خبره انجام شود، چاپ بروشور براساس تیراژ به دو روش افست و دیجیتال انجام شود که اگر تیراژ بروشور کم باشد از روش دیجیتال و در صورتی که تیراژ چاپ بالا باشد، نیاز به چاپ افست است. اغلب به دلیل اینکه بروشورها به جز در موارد خاص برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، در تیراژ کم به چاپ می‌رسند، روش چاپ دیجیتال کاربرد بیشتری دارد که از دستگاه‌های معروف چاپ دیجیتال می‌توان از دستگاه‌های جوهر افشان، لیزری، حرارتی، تصعید رنگ نام برد.

چاپ بروشور افست

چاپ بروشور دیجیتال

مراحل چاپ بروشور

برای تهیه‌ی یک بروشور چند گام اساسی اهمیت دارد، ابتدا طرح اولیه و آنچه که در ذهن خود دارید را بدون چیدمان اصلی بر روی برگه بیاورید سپس ابعاد بروشور و دو لتی تا پنج لتی بودن آن را انتخاب نمایید. دیزاین اصلی بروشور را با توجه به اصول طراحی برای چاپ بروشور انجام دهید و در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید حتما با شخصی که تجربه‌ی کافی طراحی بروشور دارد مشورت نمایید و پس از طراحی اطلاعاتی که بایستی در آن درج شود را بنویسید، پس از بررسی نهایی و انجام برخی اصلاحات نوبت به انتخاب روکش مورد نیاز براساس بودجه و نیاز شما می‌رسد که روکش‌های متنوع سلفون مات یا براق و .. می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در پایان طرح نهایی خود را به چاپخانه و صحافی مهدی زاده ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن بتوانید بروشور‌های تبلیغاتی خود را تحویل بگیرید.

مقالات

درباره ما

مجتمع چاپ و صحافی محمّد با سابقه نزدیک به ۳۰ سال در این صنعت بزرگ توانسته اندوخته های بسیار ارزشمندی در جهت انجام هرچه بهتر سفارشات مشتریان به دست آورد، از جمله چگونگی به دست آوردن کیفیت بالا در انجام سفارشات، که کیفیت همواره سر لوحه این مجموعه و پرسنل آن بوده است.

لینک های ما

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید

طراحی و بهینه سازی توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ oxteam